Spolupracujeme

Společnost  Top Battery s.r.o. se specializuje jako jediná na trhu v ČR, na velkoobchodní a maloobchodní prodej všech typů baterií a akumulátorů

Velkoobchod lze rozdělit do několika sekcí:

1) Velkochod autobaterie a motobaterie
Zabýváme se velkoobchodním prodejem nejznámějších autobaterií a motobaterií na českém trhu - Varta, Exide, Banner, Bosch, Hagen, Sznajder, GS, Yuasa a další. Po Praze a okolí zajištujeme rozvoz každý den. V širším okolí a v ostatních oblastech ČR, doprava autobaterií dle dohody.

2) Spotřební a průmyslové baterie a akumulátory
Zabýváme se distribucí spotřebních baterií Panasonic, Kodak, Sanyo, Varta, Duracell, Energizer, Maxell a další značky. Distribucí zajištujeme pomocí přepravních služeb (DPD, GLS,) po relé ČR, v rámci Prahy rozvozem každý den vlastnímy automobily. Náš obchodní zástupce Vás nenavštíví s pravidelností každý týden, ale můžete si vše online objednat přes web, emailem nebo telefonicky. Na oplátku Vám nabízíme vynikající cenové podmínky i u menších objednávek. Reklamace Vám v případě zájmu svezeme na Naše náklady.

Máte zájem spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na Vás. Team Top Battery s.r.o.

- Kontakty
- Galerie

 

  Spolupráce je důležitá . . .

Společnost  Top Battery s.r.o. se specializuje na baterie, akumulátory, příslušenství, výrobu a servis. To vše je zapotřebí v mnohých oborech. Od výprav a expedic, ručního nářadí, sebeobranu, papírnictví, nemocnice nebo jen obyčejně nebobyčejné hračky.

I po 12 letech zkušeností nás sem tam někdo mile překvapí a naváže s námi spolupráci v oboru, který je námi ještě nedotčen.

Děkujeme, bez spokojených zákazníků bychom nebyli. . .

 
Svařovací technika, autorizovaný servis.                                                                   Specialista na outdoorové vybavení nejen pro ženy.

 


Obchodní společnost zabývající se                                                                               Děláme špatné věci, špatným lidem!
prodejem profi nářadí a strojů,
                                                                                    Kurzy sebeobrany
realizací dřevostaveb a částí staveb.
                                                                          (děti, ženy, dospělý, pokročilí atd.)


 

logo

Kamenná prodejna - papírnictví, výroba                                                                     PPC Reklama a kampaně (Seznam, Google)
vizitek, prodej tonerů, výroba razítek a mnéhé další.

 

Baterie do aku nářadí.