Ni-Mh baterie

Repase baterií do aku nářadí Ni-Mh 
Technologie Ni-Mh

Technologie Ni-Mh je stále v oblasti baterií do aku nářadí velmi rozšířená. Pro výrobu těchto repasí používáme výhradně značkové články. Nejčastěji akumulátorové články PANASONIC, které jsou v této třídě ty nejkvalitnější.

Repasovat baterie do aku nářadí z článků PANASONIC je vhodné především pro špičkové akumulátorové nářadí např. Bosch, Dewalt, Hilti, AEG, Milwaukee, Makita, Atlasc Copco, které používají především profesionálové ve své oblasti a o potřebují se na své aku nářadí a především baterie opravdu spolehnout.


Repasi provádíme o pro hobby nářadí, kde není nutné používat ty nejkvalitnější články, ale pokud tak učiníte, bude vám fungovat lépe než nové. Samořejmě numíme i dostupnější varianty pro tyto baterie, ale "čínské" články u nás nehledejte. Na všechny repase poskytujeme záruku 24 měsíců, a z toho důvodu si nemůžeme dovolit Vám nabízet nekvalitní akumulátory.

Výhody technologie Ni-Mh využíjí především řemeslnící a montéři, články Ni-Mh se vyznačují vysokou kapacitou.

Níže v tabulce můžete jednoduše dohledat orientačně cenu repase Vaší baterie, nebo nám napsat co na repase@topbattery.cz požadavek na nacenění produktu. K tomu potřebujem od Vás pár informací o Vaší baterii:

1) technolgie (Ni-CD, Ni-MH, Li-Ion)
2) Napětí (V) a Kapacitu (Ah)
3) Hobby nebo profi použití (i hobby vrtačky s kvalitní baterií Vám udělá podstatně více práce)
4) emailový nebo telefonický kontakt

Následně se Vám ozve týž den nebo následující v pracovní době Po - Pá, 8:00 - 18:00 kompetentní pracovník s cenovou nabídkou, nebo nás můžete navštivit v naší prodejně baterií v Praze 10, Pražská 68/12.

Ceník Repase baterií do AKU nářadí Ni-Mh

Baterie do aku nářadí.