Li-Ion baterie

Repase baterií do aku nářadí Li-ion
Technologie
Li-ion, Lipol, Life-po4

V oblasti baterií do aku nářadí jsou technologie Li-ion, Lipol, Life-po4 stále velmi rozšířené. Repasujeme i tyto baterie a používáme výhradně značkové akumulátorové články SONY, LG, SAMSUNG, které jsou v této třídě považovány za nejkvalitnější.

Profesionálové se špičkovým nářadím značek Bosch, Dewalt, Hilti, AEG, Milwaukee, Makita, Atlasc Copco, kteří se potřebují stoprocentně spolehnout na baterie za každých okolností, vybavíme články SONY.

Pro Hobby účely používáme články LG. Zde není potřeba používat ty nejkvalitnější články, ale v případě, že se tak rozhodněte, garantujeme Vám, že Vaše nářadí bude fungovat lépe než nové. To samozřejmě dokládáme zárukou na 24 měsíců. V nabídce jsou i dostupnější varianty pro toto nářadí, ale nehledejte u nás levné ,,čínské,, články, tím se Naše společnost vůbec nezabývá.

A v neposlední řadě hit poslední doby a to elektrokola, které potřebují články, co zvládnou velké proudové zatížení. Zde používáme články SAMSUNG.

Technologie Li-ion, Li-pol, Life-po4 je vhodná především pro řemeslníky, montéry a pro lidi aktivně trávící čas.

Níže v tabulce můžete jednoduše dohledat orientačně cenu Vaší baterie, nebo nám napsat co na repase@topbattery.cz požadavek na nacenění produktu. K tomu potřebujeme od Vás pár informací o Vaší baterii:

1) technolgie (Ni-CD, Ni-MH, Li-Ion)
2) Napětí (V) a Kapacitu (Ah)
3) Hobby nebo profi použití (i hobby vrtačky s kvalitní baterií Vám udělá podstatně více práce)
4) emailový nebo telefonický kontakt 

Následně se Vám ozve týž den nebo následující v pracovní době Po - Pá, 8:00 - 18:00 kompetentní pracovník s cenovou nabídkou, nebo nás můžete navštivit v naší prodejně baterií v Praze 10, Pražská 68/12.

Ceník Repas baterií do AKU nářadí Li-Ion

MOC Repase baterií pro E-KOLA Li-ion


aku_rozebraná_vodoznak

Baterie do aku nářadí.