Robotické vysavače

Repasujeme všechny typy baterií a akumulátorů.

  • repasujeme všechny typy baterií Ni-Cd, Ni-Mh, Li-Ion, Li-Pol, LiFePo4
  • záruka 24 měsíců
  • cena na vyžádání dle modelu baterie
  • repase baterie trvá přibližně 5 - 10 pracovních dnů (u li-ion se tato doba může prodlouži o složitější nastavení a otestování elektroniky)
  • vždy používáme pouze kvalitní články Sanyo, Panasonic, Sony, Samsung . . .

 

Repasujeme baterie do bateriových robotických vysavačů značek iRobot, iClebo, Samsung, CleanMate, Ecovacs, Godess, Funbeat a další značky. 


Naše doporučení:
Investice do robotického vysavače je relativně vysoká, a stejnou péči věnujte výběru vhodného akumulátoru, v případě že Vám ten původní dosloužil. Dle našich zkušeností a zkušeností našich zákazníků, nedoporučujeme a proto je ani nenabízíme levné internetové náhrady, tyto baterie už vzhledem k ceně nejsou schopni plnohodotně nahradit originální baterii a z prvotního nadšení z nové baterie do robotické vysavače, povedou vaše další kroky k reklamaci baterie, nicméně ta ve většině případech nedopadne dobře, jen se dozvíte že baterie je v pořádku a že je pouze opotřebovaná. Tohle je realita. My doporučujeme pouze 2 varianty, buď pořídit kvalitní originál, co je ta dražší varianta, a nebo repasovat původní baterii, což v překladu znamená výměnu všech nových článků. Pro repasování používáme pouze vybrané články, které se používají pro prvovýrobu (Sanyo, Panasonic). Ve výsledku to znamená, že máte baterii v originální kvalitě, ale za nižší pořizovací cenu.  

 baterie_irobot_roomba                                            baterie_irobot_roomba_2

Baterie iRobot Roomba pro 400, 405, 410, 415, 416, 418                           Baterie iRobot Roomba pro 530, 560, 580

 

 Rádi Vám pomůžeme najít to správné řešení kontakty.

Baterie do aku nářadí.