Repase baterie do aku nářadí je jeden z hlavních pilířů v našem výrobním programu. Repasujeme všechny typy akumulátorů do nářadí, to znamená Ni-CD, Ni-Mh, LiFePo4 a nejnovější technologii Li-Ion. Více o těchto technologiích se dočtete v podkategoriích. Repase neboli občas řečeno oprava baterie (ve skutečnosti se o žádnou opravu nejedná, repase u nás znamená vše nové, pouze ve starém obalu) u nás probíhá na profesionálních svařovacích strojích, určené výhradně pro svařovaní baterií a akumálátorů. Žádný domací kutil Vám baterie správně nezrepasuje, jelikož pořizovací cena na tyto svařovací (bodovací) stroje se pohybují v řádech deseti až statisíců korun. A to dále nemluvím o dalších testovacích zařízení, které jsou neméně nákladné. Proto svěřte své baterie do aku nářadí profesionálům. Na vše poskytujeme záruku 24 měsíců. Repase trvá 5 - 10 pracovních dnů. Vyzvednout si ji můžete osobně na Naší prodejně Pražská 68/12, Praha 10 -Hostivař s otevírací dobou Po-Pá - 8-18h nebo Vám ji zašleme na Vámi uvedenou adresu.


V čem u Nás spočívá repase baterií do aku nářadí:

1) Komunikace se zákazníkem
U nás je na 1. místě vždy zákazník. Proto dříve než naceníme baterii zakázníkovi, se ptáme, zda-li je to profesionál, nebo jen občasný domácí kutil. Ale ani to není nejdůležitější parametr na nacenění repase baterie. Především záleží na zbůsobu využití, i domácí kutil, který využívá aku nářadí velmi často, ocení kvalitní baterie pro své aku nařadí. V případě správného výběru baterie se vyhneme zkrácení životnosti a tím i ušetření nákladů.


Na přání zákazníka můžeme i navýšit kapacitu. To znamená, že v baterii se použijí články, které mají od výroby vyšší kapacitu. Což znamená, že při použití stejného typu i chemického složení článku, bude mít baterie vyšší kapacitu, takže na jedno nabití uděláte více práce a i při vrtání či šroubování do pevnějších materiálů, bude práce jednoduší a rychlejší.

2) Samotný proces repase baterie
Po té co je baterie doručena k nám na provozovnu, je baterie rozebrána a jsou otestovány veškeré elektronické součásti, které baterie obsahuje. Je-li některá ze součástí vadná dojde k její výměně. Následně se vymění kompletně všechny články, které baterie obsahuje, opětovně se baterie složí a putuje na výstupní kontrolu.

 

3) Výstupní kontrola
Ve chvíli, kdy je baterie po výměně všech potřebných dílu dodána na výstupní kontrolu, je baterie na testrech nabita a vybita, abychom si byly jisti, že dostáváte baterii po repasi připravenou k okamžitému použití. Proto je doba dodání repase u nás 5-10 pracovních dnů.

Všechny repasované baterie jsou označeny výrobním číslem, abychom zajistily, že s bateriemi nebude nijak manipulováno. Ke každé baterii je vystaven záruční list, včetně návodu, jak se k baterii po dobu provozu chovat, aby byla zajištěna její maximální kapacita i napětí.

 Všechny baterie po repasi jsou ve vybitém stavu a je nutno je po obdržení dát nabít na vaši nabíječku.

 

Baterie do aku nářadí.