Ni-Cd baterie

Repase baterií do aku nářadí Ni-Cd 
Technologie Ni-Cd

Technologie Ni-Cd je stále v oblasti baterií do aku nářadí velmi rozšířená. Pří repasovaní baterií používáme výhradně značkové články, nejčastěji akumulátorové články SANYO, které do dnešní dne kvalitativně nebyly překonány.

Články SANYO jsou vhodné především do špičkového akumulátorové nářadí např. Bosch, Dewalt, Hilti, AEG, Milwaukee, Makita, Atlasc Copco, které používají především profesionálové ve své oblasti a to proto, že se potřebují na své aku nářadí, a především baterie opravdu spolehnout. 

Repasujeme baterie i v hobby nářadí, kde není nutné používat ty nejkvalitnější články, ale pokud tak učiníte, bude vám fungovat lépe než nové. Samořejmě nabízíme i dostupnější varianty pro tyto baterie, ale "čínské" články u nás nehledejte. Na všechny repase poskytujeme záruku 24 měsíců, a z toho důvodu si nemůžeme dovolit Vám nabízet nekvalitní akumulátory.

Níže v tabulce můžete jednoduše dohledat orientačně cenu Vaší baterie, nebo nám napsat co na repase@topbattery.cz požadavek na nacenění produktu. K tomu potřebujem od Vás pár informací o Vaší baterii:

1) technolgie (Ni-CD, Ni-MH, Li-Ion)
2) Napětí (V) a Kapacitu (Ah)
3) Hobby nebo profi použití (i hobby vrtačky s kvalitní baterií Vám udělá podstatně více práce)
4) emailový nebo telefonický kontakt 

Následně se Vám ozve týž den nebo následující v pracovní době Po - Pá, 8:00 - 18:00 kompetentní pracovník s cenovou nabídkou, nebo nás můžete navštivit v naší prodejně baterií v Praze 10, Pražská 68/12.

Ceník Repase baterií do AKU nářadí Ni-CD

 

 

 

Baterie do aku nářadí.